Горящі тури з Києва

Довіряй відпочинок професіоналам!

підібрати тур

Горящі тури з Києва. Пропозиції всіх туроператорів

Багатофункціональній прайс-агрегатор створений для того, щоб Ви в стислі терміни змогли організувати для себе захоплюючий відпочинок. Сервіс здатен всього за кілька хвилин проаналізувати всі актуальні пропозиції від 67 українських туроператорів і продемонструвати кращі тури.

Гарантія найкращої ціни

Найкраща вартість на путівки

75 країн

тури на усі курорти на всіх континентах

Тури в розстрочку

Найвигідніші пропозиції для вашого відпочинку з мінімальними витратами по виплатах

Гарячі тури від Paradize Tour

Турагенція Paradize Tour – експерт на туристичному ринку. Ми легко підберемо гарячі путівки на двох, врахувавши всі Ваші смаки та побажання. Готові з головою поринути в безмежний світ подорожей? Paradize Tour розповість своєму клієнту про комфортні готелі та цікаві об’єкти загадкової країни й надасть повну інформацію про спектр послуг, що ввійдуть до обраного пакету.

Замовляйте гарячі путівки на нашому сайті! Для цього слід вибрати тур та заповнити онлайн-форму. Вас чекають лише прозорі ціни на гарячі тури: будьте певні – жодних прихованих комісій.

Хочете отримати гарячі путівки з Києва за максимально низькою ціною? Замовляйте заздалегідь і отримаєте знижку до 40%. Приємного відпочинку!

хочете дізнатись

Чому клієнти нам довіряють?

67 туроператорів

в агрегаторі турів

1650 туристів

заброньовано сьогодні

100 000 туристів

щорічний потік

75 країн

доступні для бронювання

8000 готелів

в базі

5 років

успішної роботи

Що клієнти кажуть про нас?

Чудова агенція, сервіс на вищому рівні, менеджер дуже уважна і відповідальна. Готель підібрала ідеальний по всіх наших вимогах, під час відпочинку завжди була на зв’язку, цікавилася чи все в порядку. Одним словом, наш відпочинок вдався завдяки вам! Звернемося ще не один раз!

Відпочивали влітку в 2018 р., в Туреччині з сім’єю дуже сподобалось. Менеджер Юлія швидко і грамотно підібрала тур, готель сподобався. Оперативна і чітка праця персоналу. Рекомендую

Наші партнери

Бажаєте першими отримувати акційні пропозиції?

Підпишіться на нашу розсилку

в наших агенціях ви можете обрати

Найкращі пропозиції по оптимальним цінам