Договір оферти

Загальні положення

Турпакет (тур) – це комплекс туристичних послуг, який включає: проживання, переїзд до місця проживання і зворотньо, обране харчування, страхування.

Туроператор – це «виробник» Турпакету, який реалізує його через турагентства. Туроператор несе відповідальність за якісне надання послуг і виступає основним відповідачем у разі виникнення проблем.

Турагенство (турфірма) – це реалізатор Турпакету. Займається інформуванням, консультуванням та реалізацією Турпакетів  кінцевому споживачеві. Турагент не “виробляє” Тур і не несе відповідальності за якість надаваних в ході Туру послуг, але відповідає за повноту і своєчасність надання інформації про Турпакет, а також видачу документів.

Система online бронювання – це комплекс даних, розташований на сайті paradizetour.com, який дозволяє Клієнтам системи здійснювати операції пошуку, бронювання та оплати Турпакету.

Клієнт – повнолітня особа, яка здійснила бронювання Турпакету у Системі online бронювання paradizetour.com.

Бронювання Турпакетів на сайті //paradizetour.com/ здійснюється на підставі цього договору оферти між користувачем системи online бронювання (далі «Клієнт») і компанією «Місто Тревел» (далі «Система бронювання»).

Фактичне бронювання замовлених послуг та їх оплата здійснюється тільки після прийняття Клієнтом умов цього договору оферти.

Зобов’язання сторін:

Система бронювання несе відповідальність:

 • За коректне і своєчасне бронювання в Туроператора замовленого Клієнтом туру.
 • За своєчасну оплату Туроператору коштів, які були отримані від Клієнта.
 • За своєчасне інформування Клієнта про будь-які можливі зміни у замовленому турі.
 • За своєчасну виписку всіх документів і передачі їх Клієнту в електронному вигляді.
 • За виконання замовлених додаткових послуг.

Система бронювання НЕ несе відповідальності:

 • У випадку неможливості Клієнта скористатися Турпакетом у зв’язку зі змінами в його планах з причин, які знаходяться поза сферою впливу Системи бронювання.
 • У випадку виникнення форс-мажорних обставин, таких як: затримка і перенесення рейсів, технічні поломки та механічні пошкодження літаків, закриття аеропортів, викликані екстремальними погодними умовами, страйками, війнами і т. д., а також іншими незалежними від Системи бронювання причинами.
 • За неможливість скористатися Турпакетом, якщо паспорт Клієнта виявився недійсним або неправильно оформленим. Якщо Клієнт не встиг його отримати до моменту від’їзду, або не встиг отримати необхідну візу для подорожі в обрану країну.
  За плани готелів щодо проведення на території готелю або прилеглої території будівельних або ремонтних робіт. Готель залишає за собою право змінювати види послуг і час їх надання в залежності від сезону і погодних умов без попереднього повідомлення.
 • За будь-які медичні витрати, що виникли в результаті хвороби або нещасних випадків, покриття яких не забезпечується страховим полісом.
 • За зміну, перенесення або затримку часу вильоту авіарейсів в межах однієї доби.
 • За оптимізацію польотної програми туроператорами.
 • Якщо турист замовив та/або скористався додатковими послгугами від системи paradizetour.com то умови додаткових послуг вступають в дію поверх вищенаведених умов договору оферти та умов договору з туроператором щодо відповідальності сторін.

Клієнт несе відповідальність:

 • За правильність написання паспортних даних туристів Латинськими літерами в повній відповідності з їх закордонними паспортами.
 • За наявність всіх документів, необхідних для подорожі за кордон України (Закордонний паспорт, страховка, віза і інші дозволи), відсутність яких може перешкодити Клієнту скористатися замовленим Турпакетом.
 • Клієнт самостійно несе всі витрати, в зв’язку з депортацією його з зарубіжної держави через відсутність у нього необхідних для перебування на території цієї держави документів.

Бронювання Турпакету і оплата коштів

Бронювання туру в Туроператора проводиться тільки після отримання передоплати від Клієнта і введення паспортних даних туристів.

Розмір передоплати становить 15% від вартості туру, але не менше ніж 3000 грн. Передоплата здійснюється банківською картою на захищеній сторінці еквайрингу, комісія відсутня. Кошти блокуються і списуються тільки після підтвердження туру.

Туроператор здійснює підтвердження туру від 30 хвилин до 5 діб. Якщо Туроператор не підтвердив Тур – то передоплата розблоковується і повертається Клієнту протягом 72-х годин.

Після підтвердження туру Клієнт повинен сплатити решту суми протягом 2-х робочих днів, але не пізніше ніж за добу до початку туру. Якщо клієнт відмовляється від туру після підтвердження туру туроператором — передоплата не повертається. При оплаті решти суми через платіжну систему fondy.eu, комісія складає 2,0% від суми.

Відміна бронювання Турпакету і повернення коштів

Якщо Клієнт не здійснив повну оплату за Турпакет, або у випадку відмови від виконання даного Договору Турист сплачує Туроператору через Турагента штраф в наступних розмірах:

 • за відмову від поїздки в терміни 30-21 день до початку подорожі – 30% загальної вартості туристичних послуг;
 • за відмову від поїздки в терміни 20-15 днів до початку подорожі – 60% загальної вартості туристичних послуг;
 • за відмову від поїздки в терміни 14-8 днів до початку подорожі – 90 % загальної вартості туристичних послуг;
 • за відмову від поїздки в терміни 7-1 день до початку подорожі – 100 % загальної вартості туристичних послуг;
 • при відмові від поїздки, що припадає на високий сезон – 100% вартості туристичних послуг;
 • при відмові від замовлення, по «ранньому бронюванні – 100% вартості туристичних послуг;

Наведений розмір витрат може бути змінено. Розмір виплат, що зобов’язаний сплатити Турист, залежить від домовленостей Туроператора з партнером по організації туру. Якщо партнером Туроператора встановлений інший розмір витрат, ніж передбачений умовами даного договору, Турист зобов’язаний сплатити вказані витрати, визначені партнером, з урахуванням інших положень даного договору. Для з’ясування розміру можливих витрат Турист має право здійснювати запити до Турагента.

Якщо турист замовив та/або скористався додатковими послгугами від системи paradizetour.com то умови додаткових послуг вступають в дію поверх вищенаведених умов договору оферти та умов договору з туроператором щодо відміни бронювання Турпакету і повернення коштів.

Юридична інформація

ТОВ «Ладекс»

Код ЄДРПОУ: 38814999
Місцезнаходження: 03056, м. Київ,  вул. Борщагівська, 154
Поштова адреса: 03056, м. Київ,  вул. Борщагівська, 154
р/р № 26002056212304 в Приватбанк, МФО: 380269
Тел.: (044) 500-98-77
e-mail: anex.marmelad@gmail.com

Фактична адреса

03056, м. Київ,  вул. Борщагівська, 154
Тел.: (044) 500-98-77
e-mail: anex.marmelad@gmail.com