Відпочинок на Кіпрі
Гарячі тури на Кіпр з Києва

Довіряй відпочинок професіоналам!

підібрати тур

Відпочинок на Кіпрі. Чи правдиві легенди?

Наші клієнти доволі часто замовляють гарячі тури на Кіпр. У чому причина? Це місце вважається батьківщиною богині Афродіти, та й справді, часом здається, що на острові оживають стародавні легенди. Гробниці, палаци, вілли… Вони приваблюють туристів іноді не менше чим пляжний відпочинок на Кіпрі.

Гарантія кращої ціни

Найкраща вартість на путівки

75 країн

тури на усі курорти на всіх континентах

Тури в розстрочку

Найвигідніші пропозиції для вашого відпочинку з мінімальними витратами по виплатах

Як знайти кращі гарячі тури на Кіпр

Знайти гарячі путівки на Кіпр легко та просто, скористайтеся прайс-агрегатором і отримаєте жадані тури на Кіпр всього за кілька миттєвостей. Сервіс обирає варіанти, на основі введених критеріїв, а Ви оформляєте замовлення.

Звертайтесь сміливо до Paradize Tour. Професійна агенція з багаторічним стажем з радістю підбере для свого клієнта кращі гарячі путівки на Кіпр на двох, котрі будуть відповідати його смакам та можливостям.

Наші співробітники відмінно орієнтуються на туристичному ринку й без проблем розкажуть про вподобані Вами курорти та готелі країни. Бажаєте отримати знижки на відпочинок на Кіпрі з дітьми? Замовляйте путівку заздалегідь і, – вони Ваші.

хочете дізнатись

Чому клієнти нам довіряють?

67 туроператорів

в агрегаторі турів

1650 туристів

заброньовано сьогодні

100 000 туристів

щорічний потік

75 країн

доступні для бронювання

8000 готелів

в базі

5 років

успішної роботи

Що клієнти кажуть про нас?

Чудова агенція, сервіс на вищому рівні, менеджер дуже уважна і відповідальна. Готель підібрала ідеальний по всіх наших вимогах, під час відпочинку завжди була на зв’язку, цікавилася чи все в порядку. Одним словом, наш відпочинок вдався завдяки вам! Звернемося ще не один раз!

Відпочивали влітку в 2018 р., в Туреччині з сім’єю дуже сподобалось. Менеджер Юлія швидко і грамотно підібрала тур, готель сподобався. Оперативна і чітка праця персоналу. Рекомендую

Наші партнери

Бажаєте першими отримувати акційні пропозиції?

Підпишіться на нашу розсилку