Гарячі тури на Кубу з Києва
Відпочинок на Кубі

Довіряй відпочинок професіоналам!

підібрати тур

Тур на Кубу чи захоплююча подорож за… сигарами

Звичайно ж відпочинок на Кубі приваблює не лише любителів кубинських сигар, хоча у них дійсно з’явиться можливість побачити на власні очі славнозвісні тютюнові плантації. Гарячі тури на Кубу купують, щоб насолодитися морем, потанцювати сальсу та оцінити неймовірне шоу в місцевих кабаре. Бажаєте замовити тур на Кубу не виходячи з дому? Скористайтеся спеціальною формою на сайті чи зателефонуйте на один зі вказаних телефонів.

Гарантія кращої ціни

Найкраща вартість на путівки

75 країн

тури на усі курорти на всіх континентах

Тури в розстрочку

Найвигідніші пропозиції для вашого відпочинку з мінімальними витратами по виплатах

Відпочинок на Кубі від українських туроператорів

Paradize Tour пропонує на Ваш вибір гарячі путівки на Кубу від 67 вітчизняних туроператорів. Для швидкого відбору підходящих пропозицій слід скористатися прайс-агрегатором. Він стане своєрідним фільтром, котрий продемонструє всі актуальні варіанти, підібрані на основі заданих критеріїв.

Вагаєтесь з вибором? Paradize Tour дасть відповідь на всі питання відносно готелів та курортів країни й допоможе визначитися, який гарячий тур на Кубу на двох стане для Вас ідеальним.

Для отримання знижки, наприклад, на відпочинок на Кубі з дітьми, достатньо здійснити раннє бронювання. Цікавої подорожі та приємного відпочинку!

хочете дізнатись

Чому клієнти нам довіряють?

67 туроператорів

в агрегаторі турів

1650 туристів

заброньовано сьогодні

100 000 туристів

щорічний потік

75 країн

доступні для бронювання

8000 готелів

в базі

5 років

успішної роботи

Що клієнти кажуть про нас?

Чудова агенція, сервіс на вищому рівні, менеджер дуже уважна і відповідальна. Готель підібрала ідеальний по всіх наших вимогах, під час відпочинку завжди була на зв’язку, цікавилася чи все в порядку. Одним словом, наш відпочинок вдався завдяки вам! Звернемося ще не один раз!

Відпочивали влітку в 2018 р., в Туреччині з сім’єю дуже сподобалось. Менеджер Юлія швидко і грамотно підібрала тур, готель сподобався. Оперативна і чітка праця персоналу. Рекомендую

Наші партнери

Бажаєте першими отримувати акційні пропозиції?

Підпишіться на нашу розсилку