Гарячі тури в Андорру з Києва
Відпочинок в Андоррі

Довіряй відпочинок професіоналам!

підібрати тур

Шопінг чи лижі або, гарячі тури в Андорру

Відпочинок в Андоррі фактично не реальний без шопінгу, бо як обійтися без нього в зоні безмитної торгівлі. Бутіки, торгівельні центри, ювелірні магазини – чекають на туриста, що віддав перевагу гарячим турам в Андорру. Чому він приїхав сюди? Задля шикарного сервісу й катання на лижах, для походів в музеї та різноманітних екскурсій, а можливо просто, щоб насолодитися спокоєм і тишею.

Гарячі путівки в Андорру – це гарант насиченого відпочинку. Знайти всі актуальні пропозиції Вам допоможе прайс-агрегатор. Заповніть його поля та скористайтеся кнопкою пошуку. Отримали результат? Що ж, вибирайте!

Гарантія кращої ціни

Найкраща вартість на путівки

75 країн

тури на усі курорти на всіх континентах

Тури в розстрочку

Найвигідніші пропозиції для вашого відпочинку з мінімальними витратами по виплатах

Відпочинок в Андоррі. Просто чи складно?

Слід обрати гарячі путівки в Андорру на двох? Для професійної агенції це не складно. Paradize Tour знає багато цікавого про готелі та курорти й ладна максимально спростити Вам вибір. Роки успішної робити і безліч задоволених клієнтів. Замовляйте тури до Андорри та відчуйте на собі всі переваги нашої співпраці.

Бажаєте отримати знижку на відпочинок в Андоррі з дітьми? Здійсніть раннє бронювання і, – вона гарантовано буде Ваша.

хочете дізнатись

Чому клієнти нам довіряють?

67 туроператорів

в агрегаторі турів

1650 туристів

заброньовано сьогодні

100 000 туристів

щорічний потік

75 країн

доступні для бронювання

8000 готелів

в базі

5 років

успішної роботи

Що клієнти кажуть про нас?

Чудова агенція, сервіс на вищому рівні, менеджер дуже уважна і відповідальна. Готель підібрала ідеальний по всіх наших вимогах, під час відпочинку завжди була на зв’язку, цікавилася чи все в порядку. Одним словом, наш відпочинок вдався завдяки вам! Звернемося ще не один раз!

Відпочивали влітку в 2018 р., в Туреччині з сім’єю дуже сподобалось. Менеджер Юлія швидко і грамотно підібрала тур, готель сподобався. Оперативна і чітка праця персоналу. Рекомендую

Наші партнери

Бажаєте першими отримувати акційні пропозиції?

Підпишіться на нашу розсилку