Відпочинок в Греції
Гарячі тури в Грецію з Києва

Довіряй відпочинок професіоналам!

підібрати тур

Тури в Грецію від всіх українських туроператорів

Хотіли би отримати тур в Грецію прямо зараз і без лишньої колотнечі? Це стало можливим завдяки багатофункціональному прайс-агрегатору. Схема дій елементарна: достатньо заповнити всі активні поля функціонала і натиснути кнопку «знайти». Сервіс підбере гарячі тури в Грецію на основі заданих критеріїв

Гарантія найкращої ціни

Найкраща вартість на путівки

75 країн

тури на усі курорти на всіх континентах

24/7 підтримка

повна підтримка кліжнтів на всіх етапах

Незабутній відпочинок в Греції від Paradize Tour

З агенцією Paradize Tour Ви ризикуєте отримати море позитивних емоцій, адже ми професіонали в своїй справі й дійсно підберемо гарячі путівки в Грецію, які будуть відповідати смакам та вподобанням клієнта.

Цікавить відпочинок в Греції з дітьми? Не питання, надамо всю необхідну інформацію про курорти та готелі країни й, ознайомимо з послугами, котрі увійдуть до вибраного пакету. Лише індивідуальний підхід, котрий гарантує, що відпочинок в Греції буде відповідати всім потребам та побажанням замовника.

Наші клієнти мають чудову можливість отримати істотну знижку на тури в Грецію з Києва. Здійсніть раннє бронювання і побачите, якою приємною може бути ціна на відпочинок.

в наших агенціях ви можете обрати

Найкращі пропозиції по оптимальним цінам

Греція 3*

від 300$

Греція 4*

від 300$

Греція 5*

від 300$

Греція delux

від 300$

хочете дізнатись

Чому клієнти нам довіряють?

67 туроператорів

в агрегаторі турів

1650 туристів

заброньовано сьогодні

100 000 туристів

щорічний потік

75 країн

доступні для бронювання

8000 готелів

в базі

5 років

успішної роботи

Що клієнти кажуть про нас?

Чудова агенція, сервіс на вищому рівні, менеджер дуже уважна і відповідальна. Готель підібрала ідеальний по всіх наших вимогах, під час відпочинку завжди була на зв’язку, цікавилася чи все в порядку. Одним словом, наш відпочинок вдався завдяки вам! Звернемося ще не один раз!

Відпочивали влітку в 2018 р., в Туреччині з сім’єю дуже сподобалось. Менеджер Юлія швидко і грамотно підібрала тур, готель сподобався. Оперативна і чітка праця персоналу. Рекомендую

Наші партнери

Бажаєте першими отримувати акційні пропозиції?

Підпишіться на нашу розсилку