Гарячі тури в Ізраїль з Києва
Відпочинок в Ізраїлі

Довіряй відпочинок професіоналам!

підібрати тур

Гарячі тури в Ізраїль: відпочинок для душі та тіла

Частіше всього гарячі тури в Ізраїль купують християни та мусульмани, котрі прагнуть відвідати головні біблійські святині, зокрема, Храмову гору. Не менш актуальні вони й для людей, що бажають оздоровитися. В такому разі туристи шукають відпочинок на Мертвому морі.

Іноді буває досить складно знайти підходящий тур в Ізраїль серед величезної кількості пропозицій. В такому разі прайс-агрегатор стає практично незамінним. Цей сервіс створений для оперативного пошуку гарячих путівок в Ізраїль чи іншу країну на основі заданих критеріїв. Користувач заповнює всі активні поля (або ж лише ключові серед них) і натискає кнопку пошуку. Пройде лише мить і, – він отримає всі актуальні варіанти згідно запиту.

Гарантія кращої ціни

Найкраща вартість на путівки

75 країн

тури на усі курорти на всіх континентах

Тури в розстрочку

Найвигідніші пропозиції для вашого відпочинку з мінімальними витратами по виплатах

Тур в Ізраїль. Чому слід звернутися до Paradize Tour

Звісно ж, прайс-агрегатор практично вирішує всі проблеми з пошуками варіантів відпочинку в Ізраїлі, та все ж виділити один із маси буває доволі складно. В цьому випадку агенція Paradize Tour стає, як ніколи доречною. В нас працюють лише професіонали, котрі знають все про готелі та курорти й з радістю допоможуть Вам зробити вибір. Ми ознайомимо свого клієнта з усіма деталями, обраного пакету, а ще надамо суттєву знижку на поїздку в Ізраїль, якщо він здійснить раннє бронювання.

Подорожуйте разом з Paradize Tour!

в наших агенціях ви можете обрати

Найкращі пропозиції по оптимальним цінам

хочете дізнатись

Чому клієнти нам довіряють?

67 туроператорів

в агрегаторі турів

1650 туристів

заброньовано сьогодні

100 000 туристів

щорічний потік

75 країн

доступні для бронювання

8000 готелів

в базі

5 років

успішної роботи

Що клієнти кажуть про нас?

Чудова агенція, сервіс на вищому рівні, менеджер дуже уважна і відповідальна. Готель підібрала ідеальний по всіх наших вимогах, під час відпочинку завжди була на зв’язку, цікавилася чи все в порядку. Одним словом, наш відпочинок вдався завдяки вам! Звернемося ще не один раз!

Яна Красновамолода мама

Відпочивали влітку в 2018 р., в Туреччині з сім’єю дуже сподобалось. Менеджер Юлія швидко і грамотно підібрала тур, готель сподобався. Оперативна і чітка праця персоналу. Рекомендую

Богдан Мезей

Наші партнери

Бажаєте першими отримувати акційні пропозиції?

Підпишіться на нашу розсилку

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.