Гарячі тури в Ізраїль з Києва
Відпочинок в Ізраїлі

Довіряй відпочинок професіоналам!

підібрати тур

Гарячі тури в Ізраїль: відпочинок для душі та тіла

Частіше всього гарячі тури в Ізраїль купують християни та мусульмани, котрі прагнуть відвідати головні біблійські святині, зокрема, Храмову гору. Не менш актуальні вони й для людей, що бажають оздоровитися. В такому разі туристи шукають відпочинок на Мертвому морі.

Іноді буває досить складно знайти підходящий тур в Ізраїль серед величезної кількості пропозицій. В такому разі прайс-агрегатор стає практично незамінним. Цей сервіс створений для оперативного пошуку гарячих путівок в Ізраїль чи іншу країну на основі заданих критеріїв. Користувач заповнює всі активні поля (або ж лише ключові серед них) і натискає кнопку пошуку. Пройде лише мить і, – він отримає всі актуальні варіанти згідно запиту.

Гарантія кращої ціни

Найкраща вартість на путівки

75 країн

тури на усі курорти на всіх континентах

Тури в розстрочку

Найвигідніші пропозиції для вашого відпочинку з мінімальними витратами по виплатах

Тур в Ізраїль. Чому слід звернутися до Paradize Tour

Звісно ж, прайс-агрегатор практично вирішує всі проблеми з пошуками варіантів відпочинку в Ізраїлі, та все ж виділити один із маси буває доволі складно. В цьому випадку агенція Paradize Tour стає, як ніколи доречною. В нас працюють лише професіонали, котрі знають все про готелі та курорти й з радістю допоможуть Вам зробити вибір. Ми ознайомимо свого клієнта з усіма деталями, обраного пакету, а ще надамо суттєву знижку на поїздку в Ізраїль, якщо він здійснить раннє бронювання.

Подорожуйте разом з Paradize Tour!

хочете дізнатись

Чому клієнти нам довіряють?

67 туроператорів

в агрегаторі турів

1650 туристів

заброньовано сьогодні

100 000 туристів

щорічний потік

75 країн

доступні для бронювання

8000 готелів

в базі

5 років

успішної роботи

Що клієнти кажуть про нас?

Чудова агенція, сервіс на вищому рівні, менеджер дуже уважна і відповідальна. Готель підібрала ідеальний по всіх наших вимогах, під час відпочинку завжди була на зв’язку, цікавилася чи все в порядку. Одним словом, наш відпочинок вдався завдяки вам! Звернемося ще не один раз!

Відпочивали влітку в 2018 р., в Туреччині з сім’єю дуже сподобалось. Менеджер Юлія швидко і грамотно підібрала тур, готель сподобався. Оперативна і чітка праця персоналу. Рекомендую

Наші партнери

Бажаєте першими отримувати акційні пропозиції?

Підпишіться на нашу розсилку