Гарячі тури в Китай з Києва
Відпочинок в Китаї

Довіряй відпочинок професіоналам!

підібрати тур

Тур в Китай: храми, палаци та хмарочоси

Тур в Китай – це подорож до країни контрастів. В ній можна побачити все, що завгодно: стародавні храми та найсучасніші готелі, палацовий комплекс та величезні хмарочоси, а ще надзвичайно багату природу.

Що Вас цікавить: гарячі тури на Хайнань чи може чи путівка до Шанхаю? Щоб швидко знайти оптимальний варіант відпочинку в Китаї, скористайтеся прайс-агрегатором. Для цього слід заповнити основні поля сервісу й натиснути кнопку пошуку. Кілька миттєвостей і, він підбере гарячі путівки в Китай, згідно заданих критеріїв.

Гарантія кращої ціни

Найкраща вартість на путівки

75 країн

тури на усі курорти на всіх континентах

Тури в розстрочку

Найвигідніші пропозиції для вашого відпочинку з мінімальними витратами по виплатах

Гарячі тури в Китай від Paradize Tour

Звернувшись до агенції Paradize Tour, можете бути певними, що отримаєте гарячі тури в Китай, котрі будуть відповідати Вашим смакам та можливостям. Співробітники компанії прекрасно орієнтуються в сфері туризму й повідають саму цікаву та актуальну інформацію про готелі та курорти. Обирайте сміливо гарячі путівки в Китай на двох, а ми розкажемо про всі нюанси, вподобаного пакету.

На раннє бронювання розповсюджується знижка. Поспішіть скористатися!

хочете дізнатись

Чому клієнти нам довіряють?

67 туроператорів

в агрегаторі турів

1650 туристів

заброньовано сьогодні

100 000 туристів

щорічний потік

75 країн

доступні для бронювання

8000 готелів

в базі

5 років

успішної роботи

Що клієнти кажуть про нас?

Чудова агенція, сервіс на вищому рівні, менеджер дуже уважна і відповідальна. Готель підібрала ідеальний по всіх наших вимогах, під час відпочинку завжди була на зв’язку, цікавилася чи все в порядку. Одним словом, наш відпочинок вдався завдяки вам! Звернемося ще не один раз!

Відпочивали влітку в 2018 р., в Туреччині з сім’єю дуже сподобалось. Менеджер Юлія швидко і грамотно підібрала тур, готель сподобався. Оперативна і чітка праця персоналу. Рекомендую

Наші партнери

Бажаєте першими отримувати акційні пропозиції?

Підпишіться на нашу розсилку