Гарячі тури в Китай з Києва
Відпочинок в Китаї

Довіряй відпочинок професіоналам!

підібрати тур

Тур в Китай: храми, палаци та хмарочоси

Тур в Китай – це подорож до країни контрастів. В ній можна побачити все, що завгодно: стародавні храми та найсучасніші готелі, палацовий комплекс та величезні хмарочоси, а ще надзвичайно багату природу.

Що Вас цікавить: гарячі тури на Хайнань чи може чи путівка до Шанхаю? Щоб швидко знайти оптимальний варіант відпочинку в Китаї, скористайтеся прайс-агрегатором. Для цього слід заповнити основні поля сервісу й натиснути кнопку пошуку. Кілька миттєвостей і, він підбере гарячі путівки в Китай, згідно заданих критеріїв.

Гарантія кращої ціни

Найкраща вартість на путівки

75 країн

тури на усі курорти на всіх континентах

Тури в розстрочку

Найвигідніші пропозиції для вашого відпочинку з мінімальними витратами по виплатах

Гарячі тури в Китай від Paradize Tour

Звернувшись до агенції Paradize Tour, можете бути певними, що отримаєте гарячі тури в Китай, котрі будуть відповідати Вашим смакам та можливостям. Співробітники компанії прекрасно орієнтуються в сфері туризму й повідають саму цікаву та актуальну інформацію про готелі та курорти. Обирайте сміливо гарячі путівки в Китай на двох, а ми розкажемо про всі нюанси, вподобаного пакету.

На раннє бронювання розповсюджується знижка. Поспішіть скористатися!

в наших агенціях ви можете обрати

Найкращі пропозиції по оптимальним цінам

хочете дізнатись

Чому клієнти нам довіряють?

67 туроператорів

в агрегаторі турів

1650 туристів

заброньовано сьогодні

100 000 туристів

щорічний потік

75 країн

доступні для бронювання

8000 готелів

в базі

5 років

успішної роботи

Що клієнти кажуть про нас?

Чудова агенція, сервіс на вищому рівні, менеджер дуже уважна і відповідальна. Готель підібрала ідеальний по всіх наших вимогах, під час відпочинку завжди була на зв’язку, цікавилася чи все в порядку. Одним словом, наш відпочинок вдався завдяки вам! Звернемося ще не один раз!

Яна Красновамолода мама

Відпочивали влітку в 2018 р., в Туреччині з сім’єю дуже сподобалось. Менеджер Юлія швидко і грамотно підібрала тур, готель сподобався. Оперативна і чітка праця персоналу. Рекомендую

Богдан Мезей

Наші партнери

Бажаєте першими отримувати акційні пропозиції?

Підпишіться на нашу розсилку

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.