Відпочинок в Сінгапурі
Гарячі тури в Сінгапур з Києва

Довіряй відпочинок професіоналам!

підібрати тур

Відпочинок в Сінгапурі. До краю вічного літа

Відпочинок в Сінгапурі – це щасливі дні та ночі в країні, де немає зими і весь рік панує тепле, та не дуже спекотне літо. Місто-країна розташоване на один градус північніше від екватора. Для цієї зони не характерні різкі перепади температур, тому відпочинок в Сінгапурі з дітьми буде комфортним в будь-яку пору року.

Щоб знайти гарячі тури в Сінгапур, треба скористатися прайс-агрегатором. Він проведе аналіз пропозицій від 67 українських туроператорів та відсортує ті, що будуть відповідати заданим Вами критеріям.

Гарантія кращої ціни

Найкраща вартість на путівки

75 країн

тури на усі курорти на всіх континентах

Тури в розстрочку

Найвигідніші пропозиції для вашого відпочинку з мінімальними витратами по виплатах

Як замовити гарячі тури в Сінгапур

Коли клієнт отримує список гарячих путівок в Сінгапур, перед ним неминуче постає проблема вибору. Paradize Tour ладна запропонувати просте рішення. Вам достатньо висловити свої побажання, а ми підберемо оптимальний варіант. Наші співробітники знають все про готелі та курорти й запропонують клієнту саме ті тури до Сінгапуру, котрі максимально підійдуть для нього і його родини.

Є можливість оформити замовлення по телефону, через спеціальну форму на сайті або при особистій зустрічі. Якщо бажаєте отримати гарячі путівки в Сінгапур на двох за супер низькою ціною – скористайтеся раннім бронюванням.

хочете дізнатись

Чому клієнти нам довіряють?

67 туроператорів

в агрегаторі турів

1650 туристів

заброньовано сьогодні

100 000 туристів

щорічний потік

75 країн

доступні для бронювання

8000 готелів

в базі

5 років

успішної роботи

Що клієнти кажуть про нас?

Чудова агенція, сервіс на вищому рівні, менеджер дуже уважна і відповідальна. Готель підібрала ідеальний по всіх наших вимогах, під час відпочинку завжди була на зв’язку, цікавилася чи все в порядку. Одним словом, наш відпочинок вдався завдяки вам! Звернемося ще не один раз!

Відпочивали влітку в 2018 р., в Туреччині з сім’єю дуже сподобалось. Менеджер Юлія швидко і грамотно підібрала тур, готель сподобався. Оперативна і чітка праця персоналу. Рекомендую

Наші партнери

Бажаєте першими отримувати акційні пропозиції?

Підпишіться на нашу розсилку