Відпочинок в Таїланді
Гарячі тури в Таїланд з Києва

Довіряй відпочинок професіоналам!

підібрати тур

Відпочинок в Таїланді. Поруч з храмами та хмарочосами

Відпочинок в Таїланді – це завжди захоплююче, адже там є все, щоб вдовольнити інтереси навіть самої багатогранної особистості. Когось цікавлять руїни та буддійські храми, інших же приваблюють хмарочоси чи величні палаци, а декому достатньо фешенебельного курорта з доглянутим пляжем. Гарячі тури в Таїланд ладні дати Вам все це та багато іншого.

Багатофункціональний прайс-агрегатор знайде гарячі путівки в Таїланд на двох лише за кілька миттєвостей. Задача користувача – заповнити поля сервісу та натиснути кнопку пошуку. Після цих маніпуляцій він отримає гарячі путівки в Таїланд, відібрані на основі заданих ним критеріїв.

Гарантія кращої ціни

Найкраща вартість на путівки

75 країн

тури на усі курорти на всіх континентах

Тури в розстрочку

Найвигідніші пропозиції для вашого відпочинку з мінімальними витратами по виплатах

Гарячі тури в Таїланд від Paradize Tour

Маючи кілька цікавих пропозицій, доволі складно віддати якійсь перевагу. Агенція Paradize Tour допоможе знайти вихід із ситуації. Ми розкажемо Вам багато цікавого про готелі та курорти й ознайомимо зі всіма нюансами відпочинку у Таїланді, відповідно до обраного пакета.

Увага! Пропонуємо знижку на відпочинок в Таїланді з дітьми (і не тільки). Бажаєте отримати? Здійсніть раннє бронювання і отримаєте подарунок.

хочете дізнатись

Чому клієнти нам довіряють?

67 туроператорів

в агрегаторі турів

1650 туристів

заброньовано сьогодні

100 000 туристів

щорічний потік

75 країн

доступні для бронювання

8000 готелів

в базі

5 років

успішної роботи

Що клієнти кажуть про нас?

Чудова агенція, сервіс на вищому рівні, менеджер дуже уважна і відповідальна. Готель підібрала ідеальний по всіх наших вимогах, під час відпочинку завжди була на зв’язку, цікавилася чи все в порядку. Одним словом, наш відпочинок вдався завдяки вам! Звернемося ще не один раз!

Відпочивали влітку в 2018 р., в Туреччині з сім’єю дуже сподобалось. Менеджер Юлія швидко і грамотно підібрала тур, готель сподобався. Оперативна і чітка праця персоналу. Рекомендую

Наші партнери

Бажаєте першими отримувати акційні пропозиції?

Підпишіться на нашу розсилку