Відпочинок в Тунісі
Гарячі тури в Туніс з Києва

Довіряй відпочинок професіоналам!

підібрати тур

Відпочинок в Тунісі. А Ви любите історію?

Як можна в декілька слів описати відпочинок в Тунісі? Море, пляж та археологія. Країна з морським узбережжям відгороджена від світу Великою пустелею й віддавна приваблює археологів. Гарячі тури в Туніс дадуть Вам прекрасну можливість дізнатися таємниці історії, оглянути архітектурні шедеври та відвідати руїни Карфагена.

Мінімум затрат часу, і – гарячі путівки в Туніс у Вас в кишені. Заповніть активні поля прайс-агрегатора та натисніть кнопку пошуку. Системі достатньо лише кілька миттєвостей, щоб відібрати для користувача гарячі путівки в Туніс на двох, відповідно до заданих критеріїв.

Гарантія кращої ціни

Найкраща вартість на путівки

75 країн

тури на усі курорти на всіх континентах

Тури в розстрочку

Найвигідніші пропозиції для вашого відпочинку з мінімальними витратами по виплатах

Гарячі тури в Туніс. Коли не обійтись без професіоналів

Головна проблема, з якою стикається людина в пошуках кращого відпочинку в Тунісі з дітьми – проблема вибору. Для її рішення слід скористатися послугами професіоналів. Paradize Tour – досвідчена агенція, що вже багато років працює на туристичному ринку. Ви можете звернутися до нас з будь-якого питання, котре стосується готелів та курортів, і отримати вичерпну відповідь.

Щоб отримати знижку на відпочинок в Тунісі, скористайтесь раннім бронюванням. Paradize Tour – якісний відпочинок за доступну ціну!

хочете дізнатись

Чому клієнти нам довіряють?

67 туроператорів

в агрегаторі турів

1650 туристів

заброньовано сьогодні

100 000 туристів

щорічний потік

75 країн

доступні для бронювання

8000 готелів

в базі

5 років

успішної роботи

Що клієнти кажуть про нас?

Чудова агенція, сервіс на вищому рівні, менеджер дуже уважна і відповідальна. Готель підібрала ідеальний по всіх наших вимогах, під час відпочинку завжди була на зв’язку, цікавилася чи все в порядку. Одним словом, наш відпочинок вдався завдяки вам! Звернемося ще не один раз!

Відпочивали влітку в 2018 р., в Туреччині з сім’єю дуже сподобалось. Менеджер Юлія швидко і грамотно підібрала тур, готель сподобався. Оперативна і чітка праця персоналу. Рекомендую

Наші партнери

Бажаєте першими отримувати акційні пропозиції?

Підпишіться на нашу розсилку