Відпочинок в Тунісі
Гарячі тури в Туніс з Києва

Довіряй відпочинок професіоналам!

підібрати тур

Відпочинок в Тунісі. А Ви любите історію?

Як можна в декілька слів описати відпочинок в Тунісі? Море, пляж та археологія. Країна з морським узбережжям відгороджена від світу Великою пустелею й віддавна приваблює археологів. Гарячі тури в Туніс дадуть Вам прекрасну можливість дізнатися таємниці історії, оглянути архітектурні шедеври та відвідати руїни Карфагена.

Мінімум затрат часу, і – гарячі путівки в Туніс у Вас в кишені. Заповніть активні поля прайс-агрегатора та натисніть кнопку пошуку. Системі достатньо лише кілька миттєвостей, щоб відібрати для користувача гарячі путівки в Туніс на двох, відповідно до заданих критеріїв.

Гарантія кращої ціни

Найкраща вартість на путівки

75 країн

тури на усі курорти на всіх континентах

Тури в розстрочку

Найвигідніші пропозиції для вашого відпочинку з мінімальними витратами по виплатах

Гарячі тури в Туніс. Коли не обійтись без професіоналів

Головна проблема, з якою стикається людина в пошуках кращого відпочинку в Тунісі з дітьми – проблема вибору. Для її рішення слід скористатися послугами професіоналів. Paradize Tour – досвідчена агенція, що вже багато років працює на туристичному ринку. Ви можете звернутися до нас з будь-якого питання, котре стосується готелів та курортів, і отримати вичерпну відповідь.

Щоб отримати знижку на відпочинок в Тунісі, скористайтесь раннім бронюванням. Paradize Tour – якісний відпочинок за доступну ціну!

в наших агенціях ви можете обрати

Найкращі пропозиції по оптимальним цінам

хочете дізнатись

Чому клієнти нам довіряють?

67 туроператорів

в агрегаторі турів

1650 туристів

заброньовано сьогодні

100 000 туристів

щорічний потік

75 країн

доступні для бронювання

8000 готелів

в базі

5 років

успішної роботи

Що клієнти кажуть про нас?

Чудова агенція, сервіс на вищому рівні, менеджер дуже уважна і відповідальна. Готель підібрала ідеальний по всіх наших вимогах, під час відпочинку завжди була на зв’язку, цікавилася чи все в порядку. Одним словом, наш відпочинок вдався завдяки вам! Звернемося ще не один раз!

Яна Красновамолода мама

Відпочивали влітку в 2018 р., в Туреччині з сім’єю дуже сподобалось. Менеджер Юлія швидко і грамотно підібрала тур, готель сподобався. Оперативна і чітка праця персоналу. Рекомендую

Богдан Мезей

Наші партнери

Бажаєте першими отримувати акційні пропозиції?

Підпишіться на нашу розсилку

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.